Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
728
0
11-10-2025, 08:59

На Вишгородщині чоловік викрав авто сусіда: йому загрожує до восьми років ув’язнення

Поліцейські Київщини затримали молодика, який проник до чужого будинку й поїхав на викраденій машині.

У селі Новосілки на Вишгородщині 22-річний місцевий житель незаконно заволодів автомобілем свого сусіда. Про це повідомили у поліції Київської області.

За даними слідства, чоловік побачив на сусідньому подвір’ї авто Honda Fit. Упевнившись, що за ним ніхто не спостерігає, він переліз через паркан, проник до будинку, взяв ключі від машини та поїхав з місця події.

Заявник звернувся до поліції, після чого правоохоронці провели розшукові заходи. Викрадений автомобіль виявили у Києві, а самого зловмисника затримали.

Поліція встановила, що чоловік раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності й був звільнений від покарання умовно-достроково.

Слідчі, за процесуального керівництва Вишгородської окружної прокуратури, повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України — незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно з проникненням у приміщення.

Читайте також: На Київщині засуджено двох водіїв, які п’яними спричинили смертельні ДТП (ФОТО)

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Коментарi:
Коментувати