Добавить в закладки Подписаться на RSS
Регистрация
981
1
12-27-2021, 07:23

Міносвіти планує зробити фізкультуру в школах щоденним уроком

Багато дітей мають проблеми із здоров’ям через малорухливий спосіб життя. Тому Міністерство освіти разом з Мінмолспорту зараз працюють над тим, щоб уроки фізкультури у школах були щодня.

Про це в інтерв’ю «Слово і діло» розповів міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

«Ми дуже хочемо, щоби фізкультура була в школі щодня. Багато дітей не розвинені у спортивному плані, є ризики і ожиріння, і проблем зі здоров’ям… Тому дуже важливо робити якісь «руханки» спортивні, робити зарядки у школах, змінити пострадянські уроки…Пам’ятаєте, як ми стрибали через козла? Тому є дуже велике бажання, щоб справді було змінено уроки фізкультури, щоб ці уроки були щодня. Над цим питанням ми разом із МОН працюємо, і президент поставив завдання, щоб більше та частіше фізкультура була у школі», – сказав Гутцайт.

Читайте також: В Україні змінили правила проведення ЗНО

Він також підтвердив, що саму концепцію уроків, вправи, буде змінено. «Зміняться, звичайно, діти не стрибатимуть через козла. Є багато різних вправ, рухливі ігри, які найбільше підходять для дітей», – додав він.
Комментарии:
Олександр
в існуючих обставинах і умовах, за відсутністю стратегії розвитку школи і достатнього фінансування ця ініциатива - суцільний маразм чиновників
Комментировать
Ваш комментарий:
Вопрос:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

© Crimezone.in.ua 2020 Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии гиперссылки на Crimezone.in.ua