Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
159
0
05-25-2022, 10:14

Під завалами багатоповерхівки у Маріуполі виявили близько 200 загиблих (ФОТО)

У багатостраждальному Маріуполі під час розбору завалів багатоповерхівки в підвалі знайшли близько двохсот тіл загиблих маріупольців, ступінь розкладання яких дуже високий.
МЧС країни-терориста РФ змушувало місцевих збирати тіла, однак після їхньої відмови покинуло місце робіт.

Спроба оточити міста на Донбасі та терор населення від окупантів: онлайн подій війни 24 травня

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Завали розбирали в районі приміської АЗС-2 по пр. Миру, де виявили 200 тіл давно загиблих маріупольців. Унаслідок часткового розібрання завалів та відмови МЧС Росії збирати й упаковувати тіла небезпечний трупний сморід розповсюджується цілим кварталом.
Під завалами багатоповерхівки у Маріуполі виявили близько 200 загиблих (ФОТО)

За словами Андрющенка, процес перепоховання з дворів майже зупинено через запровадження роботи з поховання та ексгумації так званої "Державної корпорації "Ритуал" з окупованого Донецька.Таким чином, для безкоштовного перепоховання потрібно дочекатися черги, привезти тіло в морг та обов'язково сказати, що загиблий знайшовся тільки зараз, і вбила його нібито українська армія.

Читайте також: На Чернігівщині у полі підірвався трактор, водій загинув

"Через такі умови в імпровізованому моргу біля "Метро" на вулиці складено в пакетах велику кількість трупів (на фото). Місто перетворилось на суцільне кладовище. Лють. Просто Лють", - написав Андрющенко.
Коментарі:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

© Crimezone.in.ua 2020 Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови гіперпосилання на сrimezone.in.ua