Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
500
0
09-8-2022, 01:58

В Угорщині випустили шкільний підручник із антиукраїнською пропагандою

В Угорщині випустили шкільний підручник із антиукраїнською пропагандою
В Угорщині розробили підручник з географії для учнів 8 класів, який переповнений антиукраїнською пропагандою, спотвореними фактами.

Навчальний матеріал може налаштувати школярів на вороже ставлення до України. Про це йдеться у статті Європейської правди.

Офіційний підручник, розроблений державним центром OFI - обов'язкова навчальна книга для угорських школярів.

У матеріалі йдеться: угорські автори заявили, що Карпати - єдині гори в Україні (тоді як на території найпівденнішого регіону України - тимчасово окупованого Криму - теж є гори. Вони також повідомили, що біля підніжжя Карпат "розташовані історичні угорські міста: Унгвар (Ужгород) ), Мункач (Мукачево), Хуст".

У підручнику угорських школярів також переконують, що в Україні триває громадянська війна, і, швидше за все, Росія до неї не причетна.

"У багатонаціональній Україні розподіл територією національностей дуже нерівномірний. Більшість - це українці за національністю, але на сході країни значна частка росіян, а на Кримському півострові вони становлять більшість.

Дві східнослов'янські мови (російська, українська) дуже схожі, а п'ята частина населення розмовляє змішаною російсько-українською мовою. Незважаючи на це, дві етнічні групи часто ворогують одна з одною. Їхнє протистояння також спровокувало збройний конфлікт за Кримський півострів, дивіться малюнок", - заявили угорські "географи".

Водночас на малюнку, який пропонують розглянути дітям, зображено, як російський ведмідь та чоловіки у символіці США та Євросоюзу розривають прапор України. Школярам ставлять питання: "Кому (з них) має належати Україна?"

Підручник містить відверто неправдиві факти. Наприклад, про те, що Україна отримує російські вуглеводні за вигіднішою ціною, ніж інші країни.Угорських школярів переконують, що Україна - погане місце для життя, та угорці в Україні нібито страждають найбільше.

Читайте також: У США пасажирський "Боїнг" мало не зіткнувся з Cessna (ВІДЕО)

"Здоров'я населення погане, люди можуть сподіватися чи не на найнижчу тривалість життя на континенті. Загальна економічна ситуація в Україні не є сприятливою для угорців, до того ж Закарпаття є одним із найбільш відсталих районів", - запевняють "географи".
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив