1 017
0
10-2-2022, 23:38
На Чернігівщині арештували колаборанта-підривника (ФОТО)

За даними слідства, обвинувачений передавав збройним силам країни-агресора інформацію про політ безпілотників ЗСУ, адреси місцевих жителів, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України, осіб, які мають зброю та негативно ставляться до рф.
Обвинувачений надав окупантам дані щодо місцевого жителя, який є учасником АТО, в результаті чого, потерпілого утримували у підвалі місцевої школи, піддаючи катуванням, завдаючи тілесних ушкоджень та моральних страждань.


Крім того, у ході обшуку за місцем проживання обвинуваченого виявлено тротилові шашки, які він зберігав без передбаченого законом дозволу.
Читайте також: СБУ затримала колаборанта, якого росіяни призначили керувати окупованим Димером
За вчинені дії обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк п'ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.
