Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
712
0
10-16-2022, 18:25

У лікарні Дніпра рятують хлопчика, якому відірвало пальці на руці

У лікарні Дніпра рятують хлопчика, якому відірвало пальці на руці
У лікарню Дніпра доставили 9-річного хлопчика, якому відірвало пальці на руці внаслідок детонації боєприпасу окупантів. Про це повідомляє Відкритий з посиланням на “Дніпро Оперативний”.

За попередньою інформацією, у селі Криворіжжя на вулиці Центральній дитина підняла снаряд, який вибухнув у нього в руках. 9-річного хлопчика оперативно доставили до лікарні Дніпра. Йому ампутували три пальці на лівій руці.



У медзакладі Дніпра, куди доправили дитину, стан хлопчика не коментують. У ДСНС попереджають, якщо ви побачили невідомий предмет, то його ні в якому разі не можна чіпати.

Читайте також: У Дніпрі чоловік відстрелив собі пальці з рушниці

Слід повідомити службу 101 або 102, а також сповістити про знахідку місцевим жителям, щоб вони не підходили до небезпечного місця.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив