451
0
11-3-2022, 06:24
У Мадриді з відомого ресторану вкрали 132 пляшки дорогого вина

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на El Mundo.
Інцидент стався ще в неділю вранці. За попередніми даними, грабіжники намагалися пробити дірку в стіні ресторану, але потім проникли в нього через аптеку, яка сусідить із закладом через внутрішній дворик.
Злодії також скористалися тим, що ресторан не працював у неділю та понеділок, а прилегла до нього аптека вже місяць не працює через вихід на пенсію її власника. У ресторані встановлена складна система сигналізації та охорони, яку зловмисникам вдалося обійти.
Національна поліція Іспанії, яка розслідує пограбування, підозрює, що воно було замовним, оскільки злодії взяли найдорожчі вина преміум-класу, попередньо кілька днів вивчивши спосіб вчинення пограбування та відвідавши виноробню.
Винний льох Coque вважається одним з найдорожчих в Іспанії через величезну цінність вин у ньому – там зберігаються близько 25 тисяч пляшок. Імовірно, з ресторану могли вкрасти більше алкоголю, та зловмисникам довелося діяти швидко.
Читайте також: В Індії внаслідок обвалу мосту загинули понад 50 людей (ВІДЕО)
Сомельє ресторану Рафаель Сандовал в інтерв’ю іспанському телеканалу Antenna 3 розповів, що деякі з викрадених пляшок вина є унікальними і перебувають на ринку понад 40 років. На його думку, існує група крадіїв, які спеціалізуються на винах.