285
0
11-11-2022, 10:24
У Києві хуліган побив жінку за неправильну парковку

На спецлінію 102 надійшло повідомлення від місцевої мешканки, яка повідомила, що на проспекті Гагаріна невідомий чоловік бив її автомобіль ногами, а згодом штовхнув і саму потерпілу, через що вона впала, вдарилася і втратила свідомість. На місце події прибула слідчо-оперативна група.
Правоохоронці з’ясували, що порушнику не сподобалося, як був припаркований на проїжджій частині автомобіль марки «Хюндай».
«Чоловік вдарив ногою по дверцятах, а також відбив дзеркало бокового огляду. У цей момент повернулася власниця транспортного засобу й між ними розпочалася сварка.
У результаті зловмисник штовхнув жінку в плечі й вона впала, вдарилася головою об капот автомобіля та втратила свідомість», — розповів подробиці інциденту поліцейський.
Результати судово-медичної експертизи встановили, що жінка отримала струс головного мозку, а також забої тіла. Порушника затримали. Ним виявився киянин, 1966 року народження, який раніше проблем із законом не мав.
Читайте також: У Польщі перекинувся мікроавтобус з українцями: загинув підліток
Справу передали до суду, хулігану загрожує до п’яти років обмеження волі.
Схожі новини: