Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
148
0
01-6-2023, 23:29

Мешканець Дніпропетровської області торгував гранатометом та гранатами просто посеред вулиці

Житель Апостолово намагався продати зброю та боєприпаси просто посеред вулиці, проте був затриманий правоохоронцями. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на публікацію ГУ Нацполіції у Facebook.

56-річний чоловік прямо на вулиці хотів продати гранатомет "РПГ-18", гранати "РГД-5" та "Ф-1" із запалами, а також 120 набоїв калібру 5.45 мм. 5 січня поліцейські відділення поліції №8 Криворізького районного управління поліції затримали його на місці злочину.



Боєприпаси та гроші, отримані від продажу, були вилучені та направлені на експертне дослідження.

Читайте також: У Кривому Розі хлопець підірвав гранату посеред проспекту, щоб похвалитися перед дівчатами

Затриманому повідомили про підозру за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами чи вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив