Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
478
0
01-11-2023, 22:32

У Києві іноземець підпалив чужу квартиру

У Києві іноземець підпалив чужу квартиру
Столичні поліцейські встановили причину пожежі, що сталася на Різдво у дев’ятиповерхівці на Пріорці.

Тоді медики «швидкої» госпіталізували з отруєнням чадним газом трьох мешканців квартири. Пожежа спалахнула у суботу, 7 січня, на вулиці Ярослава Івашкевича, 12, що в Оболонському районі.

Там загорілася квартира на п’ятому поверсі. За півгодини рятувальники впоралися з пожежею. Двох чоловіків і жінку, які мешкали в оселі, передали медикам. Як виявилось, один із них і підпалив житло.

Слідчі Оболонського управління поліції встановили, що квартиру, у якій сталася пожежа, придбало подружжя за час проживання у шлюбі. Але так сталося, що жінка пішла від чоловіка.

Він залишився жити у квартирі з донькою та її співмешканцем. Згодом жінка приїхала забрати свої речі, але між членами родини розпочався конфлікт на ґрунті розподілу майна. Після чого співмешканець доньки підпалив помешкання.



Його затримали. Підпалювачем виявився 54-річний іноземець. Слідчі Оболонського управління поліції розпочали кримінальне провадження.

Читайте також: У Києві неадекватний чоловік підпалив власну квартиру (ФОТО)

За умисне знищення або пошкодження майна загальнонебезпечним способом, а саме шляхом підпалу (ч. 2, ст. 194 Кримінального кодексу) чоловіку загрожує від трьох до 10 років ув’язнення.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив