Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
105
0
01-28-2023, 06:34

Був у розшуку 3 роки: наркоторговця з Дніпропетровської області спіймали у Львові

Поліція Львова спіймала жителя Дніпропетровської області, який 3 роки перебував у розшуку через наркобізнес. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний", посилаючись на Facebook-сторінку Патрульної поліції Львівської області.

25 січня патрульні отримали повідомлення про підозрілих громадян, які мешкали на вулиці Кирилівській у Львові. Поліцейські одразу ж попрямували на перевірку за адресою.



Двері патрульним відчинив 38-річний мешканець Дніпропетровської області. Під час перевірки його даних правоохоронці з'ясували, що той перебуває у розшуку з червня 2020 року.

Читайте також: На Запоріжжі судитимуть наркоплантатора, в якого вилучили «врожай» на 5 млн (ФОТО)

Чоловік підозрюється у скоєнні кримінальних правопорушень за ч. 2 та ч. 3 ст. 311 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів вчинено повторно та групою осіб) ККУ.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив