Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
453
0
02-19-2023, 23:07

На Київщині четверо чоловіків провалилися під лід: трьох врятували, ще одного шукають

На Київщині четверо чоловіків провалилися під лід: трьох врятували, ще одного шукають
19 лютого, вдень четверо чоловіків провалилися під лід на ставку в селі Іванівка Узинської територіальної громади. Трьох із них вдалося врятувати з крижаної пастки, пошуки ще одного чоловіка тривають.

Про це йдеться у повідомленні Державної служби з надзвичайних ситуацій.



Як розповіли у ДСНС, 19 лютого о 15:07 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про те, що на водоймі в селі Іванівка Узинської територіальної громади троє людей провалилися під кригу.

"По прибуттю на місце виклику рятувальниками встановлено, що двоє рибалок на середині ставка провалилися під лід. Двоє небайдужих чоловіків кинулись їм на допомогу, в результаті чого під кригою опинилися всі четверо", — зазначається у повідомленні.

На місці події перебували працівники Національної поліції, які витягли одного з чоловіків до прибуття пожежно-рятувального підрозділу.

Читайте також: На Київщині рибалка провалився під лід і загинув (ВІДЕО)

"За допомогою човна та рятувальної мотузки рятувальники дістали з води ще двох чоловіків, всіх потерпілих передали медикам для надання медичної допомоги", — зазначили в ДСНС.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив