745
0
04-9-2023, 11:29
Облив бензином та підпалив: мешканцю Київщини загрожує довічне ув’язнення за вбивство

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на спільноту "Поліція Київської області" у Facebook.
Раніше, 22 січня, до поліції надійшло повідомлення про те, що чоловік облив бензином та підпалив свою співмешканку. Жінку з опіками голови, шиї, тулуба, рук, ніг та дихальних шляхів госпіталізували до опікового центру столиці у стані тяжкого шоку. Згодом, 4 лютого, жінка померла у лікарні
Поліцейські оперативно затримали її співмешканця. Чоловік пояснив, що між ним та цивільною дружиною виникла сварка на ґрунті ревнощів. Під час конфлікту чоловік пішов до гаража, узяв пластикову пляшку з бензином, облив жінку та підпалив.
Читайте також: На Київщині чоловік облив себе бензином і підпалив (ВІДЕО)
За фактом скоєння умисного вбивства з особливою жорстокістю слідчі направили обвинувальний акт до суду [п. 4 ч. 2 ст. 115 ККУ]. За вчинене йому загрожує довічне ув’язнення.
Схожі новини:

У Полтаві суд обрав запобіжний захід чоловіку, який живцем спалив людину (ФОТО)
Події / В УкраЇнi / Фото
Оголошено про підозру зловмиснику, який вбивство співмешканки намагався видати за нещасний випадок
Події / В УкраЇнi
У Білій Церкві ревнивець зарубав сокирою співмешканця колишньої дружини (ВІДЕО)
Події / В УкраЇнi / Відео