1 110
0
05-14-2023, 00:34
Поліція Одещини знешкодила банду наркодилерів, яку очолювала 44-річна жінка (ФОТО)

Оперативники одеського управління Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції спільно зі слідчими відділення поліції №2 Одеського райуправління поліції №1 викрили угруповання з міжрегіональними зв’язками, яке «спеціалізувалося» на збуті метадону на території Одеси та регіону.
Організаторка, фактично перебуваючи у Туреччині, налагодила постачання метадону з Київської області до Одеси. Збували «товар» жителі Одеси, які телефоном отримували інструкції та інформацію про місця зберігання наркотиків.

Надалі двоє жінок та двоє чоловіків розповсюджували заборонені речовини шляхом «закладок». Один із чоловіків відповідав за великі партії наркотиків та після фасування робив так звані «закладки» по 30-50 грамів.
Вартість одного граму метадону складала 1200 гривень. За тиждень наркодіяльності організаторка могла отримувати на свій картковий рахунок до двох мільйонів гривень.


Як тільки-но організаторка прибула на територію України, одразу була затримана поліцейськими. Також затримані четверо спільників. Окрім того, за результатами обшуків вилучили понад 120 г метадону та канабісу, мобільні телефони, ноутбуки та два автомобілі.
Читайте також: Психотропи і арсенал зброї: на Одещині викрили масштабну мережу наркодилерів (ФОТО)
Наразі організаторку та чотирьох учасників угруповання затримано. Вирішується питання щодо повідомлення підозри співорганізатору.
Схожі новини:

«Заробляли» понад 8 млн грн на місяць: знешкоджено міжрегіональну банду збувачів кокаїну (ВІДЕО)
Події / В УкраЇнi / Відео
Поліція Вінниччини ліквідувала трафік наркотиків до однієї з виправних колоній (ФОТО)
Події / В УкраЇнi / Фото
СБУ знешкодила у Києві злочинне угруповання, яким керував депутат-зрадник Кива
Події / В УкраЇнi