Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
467
0
06-10-2023, 00:36

Хто підірвав Каховську ГЕС: спецслужби перехопили розмову окупантів (ВІДЕО)

Каховську ГЕС підірвали росіяни Про це свідчать дані перехоплення СБУ, повідомляє "Дніпро Оперативний".

Окупанти збиралися шантажувати Україну підривом греблі та влаштували техногенну катастрофу. Про це вони розповідають один одному у телефонній розмові, яку вдалося перехопити СБУ.



«Там не они долбанули. Там наша диверсионная группа. Они хотели типа этой дамбой пугать. Пошло не по плану, а больше, чем они планировали», – розповідає російський військовий.

Описує він і наслідки цієї катастрофи, які намагаються приховати у Росії: підвищення рівня води, затоплення територій та руйнування.

Читайте також: Під загрозою море, червонокнижні тварини, сільське господарство і не тільки: екологи оцінили наслідки підриву Каховської ГЕС

СБУ розпочала розслідування за двома статтями Кримінального кодексу – ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) та ст. 441 (екоцид).

Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив