Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
122
0
07-12-2023, 19:01

На Київщині з озера дістали тіло чоловіка (ФОТО)

На Київщині з озера дістали тіло чоловіка (ФОТО)
Поліцейські встановлюють причину та обставини трагічного випадку.

Подія сталася у вівторок увечері, 11 липня, у селі Власівка, що у Броварському районі під Баришівкою. Як розповіли у Головному управління ДСНС у Київській області, повідомлення про виявлення потопельника надійшло рятувальникам о 19:54.



На місце виїхали надзвичайники з Баришівки. За допомогою човна та мотузки тіло потонулого чоловіка доставили до берега та передали правоохоронцям.


Цьогоріч на Київщині офіційно відкриті для купання та відпочинку лише п’ять пляжів. А у столиці у зв’язку з воєнним станом пляжний сезон взагалі не відкривали. Втім, у муніципальних зонах відпочинку біля води продовжують чергувати лайфгарди.

Читайте також: У Львові водолази ДСНС дістали з озера тіло чоловіка

Рятувальники вкотре закликають людей дотримуватися елементарних правил безпеки, зокрема, не вживати алкоголь під час відпочинку та не купатися у невстановлених місцях, особливо вночі.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив