Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
5 891
0
08-31-2023, 08:57

У Житомирі рецидивіст згвалтував та пограбував масажистку

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Житомирської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у погрозі вбивством, зґвалтуванні та розбої (ч. 1 ст. 129, ч. 1 ст. 152, ч. 1 ст. 187 КК України).

Як стало відомо ruporzt.com.ua, йому призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі.



Прокурори у суді довели, що низку тяжких злочинів у листопаді 2020 року скоїв 36-річний житомирянин, раніше судимий, у тому числі за вбивство.

Обвинувачений познайомився з потерпілою в інтернеті – жінка розмістила оголошення про надання у своєму помешканні послуги з масажу.

Зловмисник, прийшовши увечері, близько 20.00 год, черговий раз нібито на масаж, пригрозив жінці ножем, застосував фізичне насильство і зґвалтував її. Потерпіла чинила опір, намагаючись захиститися від нападника, розпилила газовий балончик.

Розізлютившись на такі дії, чоловік скоїв ще й розбійний напад, заволодівши майном потерпілої: сумочкою з грошима, мобільним телефоном, паспортом, банківськими картками та ключами від квартири.

Читайте також: На Рівненщині 24-річний рецидивіст побив та пограбував чоловіка просто на вулиці

З дня затримання і дотепер обвинувачений перебуває під вартою. Вирок не набув чинності та може бути оскаржений в апеляційній інстанції.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив