Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
1 103
0
09-7-2023, 23:05

У Києві подружжя спіймало квартирного злодія

У Києві подружжя спіймало квартирного злодія
Професійному «домушнику» загрожує до восьми років тюрми.

Злодій відтиснув металопластикове вікно квартири на першому поверсі та викрав речі власників. Злочин стався у Солом’янському районі.



На службовий планшет наряду реагування управління поліції охорони у Києві надійшло повідомлення про квартирну крадіжку на вулиці Дністровській.

Злодієм виявився неодноразово судимий 37-річний житель Полтавської області. Фото: поліція Києва

До правоохоронців звернулася власниця квартири. Виявилось, що жінка разом зі своїм чоловіком переслідували крадія та допомогли поліцейським затримати його на сусідній вулиці.

Злодієм виявився 37-річний житель Полтавської області, який неодноразово був судимий за скоєння крадіжок, хуліганства та умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження.

Як розповіли у поліції Києва, правоохоронці знайшли майно власників неподалік. Чоловік викинув рюкзак з викраденими речами.

Читайте також: У Запоріжжі поліцейські затримали на гарячому квартирного злодія (ФОТО)

Слідчі Солом’янського управління поліції повідомили затриманому про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу — крадіжка, скоєна в умовах воєнного стану. Чоловіку загрожує від п’яти до восьми років ув’язнення.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив