Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
53
0
09-15-2023, 18:02

У Дніпрі чоловік, якого спіймали п'яним за кермом, намагався дати хабар судді

У Дніпрі чоловік, якого спіймали п'яним за кермом, намагався дати хабар судді
Мешканець Дніпра, якого спіймали п'яним за кермом, спробував підкупити суддю Жовтневого районного суду, повідомляє "Дніпро Оперативний".

«Вирішити» свої проблеми у суді чоловік спробував за допомогою хабара.5 вересня 2023 року помічник судді повідомив, що 2 вересня невідома йому особа чотирма транзакціями перевела помічникові на банківську картку гроші у загальному розмірі 19 400 гривень.

Також невідомий надіслав помічнику судді SMS із наступним текстом:

«Доброго дня, якщо я в чомусь винен, то Всевишній мені Суддя, а у Нас у Людей прошу прохання. І там все грамотно, чисто, акуратно, бив у шоці і залишився живим. Візьміть за дискомфорт».

Отримавши зазначене SMS, помічник судді зателефонував за номером відправника повідомлення та дізнався, що автором SMS є громадянин, щодо якого було складено протокол за ч. 1 ст. 130 (управління транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного сп'яніння) Кодексу про адміністративні правопорушення.

Відповідну справу про адміністративне правопорушення було призначено для розгляду суддею Сергієм Мельниченком.

5 вересня помічник судді звернувся із заявою про скоєння злочину до місцевого відділу поліції.

6 вересня помічник особисто зустрівся із зазначеним громадянином та записав розмову з ним. Під час бесіди чоловік підтвердив, що справді перерахував гроші помічникові судді та висловив прохання закрити справу за ст. 130.

Відповідний запис помічник передав поліції.

Читайте також: У Тернопільській області п’яний водій намагався дати хабаря поліції

Крім того, суддя звернувся до Генерального прокурора, щоб той проконтролював перебіг досудового розслідування з кримінального провадження за заявою його помічника.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив