1 109
0
09-22-2023, 08:59
На Одещині судитимуть чоловіка, який систематично ґвалтував власну неповнолітню доньку

Правоохоронці встановили, що у період з червня минулого року по лютий теперішнього року чоловік неодноразово вчиняв розпусні дії відносно своєї 14-річної доньки і переконував її тримати це в секреті.
«В ході досудового розслідування було проведено низку експертиз, зокрема психолого-психіатричну, судово-медичну, та інші слідчі дії.
Зібравши докази та визнавши їх достатніми, слідчі районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Білгород-Дністровської окружної прокуратури висунули фігуранту обвинувачення у вчиненні розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку, членом сім’ї, що передбачено частиною 2 статті 156 Кримінального кодексу України.
Читайте також: Ґвалтував доньку: мешканця Київщини засудили до 12 років
Обвинувальний акт скеровано до суду. Правопорушнику загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі», - прокоментував начальник Білгород-Дністровського районного відділу поліції Павло Бобчинський.
Схожі новини:

Харків’янина судитимуть за зберігання дитячого порно та розпусні дії відносно 10-річної доньки
Події / В УкраЇнi
Мешканця Білгород-Дністровського району затримали за розбещення неповнолітньої доньки
Події / В УкраЇнi
На Одещині колишнього священика судитимуть за розбещення власної неповнолітньої доньки
Події / В УкраЇнi