Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
1 153
0
02-7-2024, 20:02

«Рятували чоловіків від ТЦК»: на Прикарпатті жінки влаштували бійку на незаконному блокпості (ВІДЕО)

«Рятували чоловіків від ТЦК»: на Прикарпатті жінки влаштували бійку на незаконному блокпості (ВІДЕО)
У вівторок, 6 лютого, близько сотні мешканок прикарпатського села Космач перекрили дорогу, щоб працівники ТЦК не змогли мобілізувати їхніх чоловіків.

Мешканці отримали неправдиву інформацію про візит працівників ТЦК у локальному Telegram-каналі, внаслідок чого близько сотні жінок перекрили дорогу та не пропускали автомобілі.



Про це повідомили у поліції Івано-Франківської області.

«Між громадянами відбулись сутички, в яких постраждала неповнолітня та дві жінки. Вони були доставлені до місцевої лікарні», – інформують у поліції.

Постраждала під час заворушень прикарпатка Іванна Ванджурак розповіла, що її та 6-річну доньку побили, коли вона намагалася проїхати у відділення пошти Космача з сусіднього села.

«У самому центрі біля заправки мене зупинив натовп розлючених жінок, з яких деякі особи були у великому стані алкогольного спʼяніння, у них були в руках дубінки, біти. різні металеві штуки.

Сказали, що я приїхала до них в село здавати їх і здавати їхніх чоловіків. Вони почали бити машину, витягувати мене.

Одна жіночка запхала биту у вікно і дала в голову дитині, в той час як інша мене тримала за волосся і я нічого не могла зробити», – написала жінка у Facebook, додавши, що в неї струс мозку, а в дитини забій носа.

Читайте також: Побиття, наркотики та збагачення: на Рівненщині судитимуть керівників ТЦК

Правоохоронцям вдалося заспокоїти натовп і невдовзі люди розійшлися. Поліція очікує на результати експертиз від медиків для надання правової кваліфікації події.

Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив