Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
1 147
0
02-22-2024, 08:58

На Черкащині затримано зловмисника, який безжально вбив знайомого та його матір

На Черкащині затримано зловмисника, який безжально вбив знайомого та його матір
У Черкаському районі в будинку знайшли тіла чоловіка та жінки. У вбивстві двох людей правоохоронці підозрюють 57-річного черкащанина. Наразі чоловік під вартою.

Поліцейські Черкаського районного управління поліції отримали інформацію про вбивство двох людей у селі Нетребка. Зловмисник вбив 50-річного місцевого жителя та його 73-річну матір.



В умисному вбивстві правоохоронці запідозрили 57-річного чоловіка. Він, під час спільного розпиття алкоголю й раптового конфлікту, побив товариша та його матір. Ті померли від отриманих тілесних ушкоджень.

Правоохоронці затримали зловмисника та помістили під варту. Чоловіку вже повідомлено про підозру у подвійному умисному вбивстві.

Читайте також: На Сумщині затримали зловмисника, який безжально вбив власного батька (ВІДЕО)

Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років. Досудове розслідування триває.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив