Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
613
0
03-12-2024, 03:43

Відправляв поштою: у Києві знайшли у юного наркоторговця товару на півмільйона доларів (ФОТО)

Відправляв поштою: у Києві знайшли у юного наркоторговця товару на півмільйона доларів (ФОТО)
Столичні правоохоронці вилучили у юнака понад 2, 5 кілограми наркотиків.

Наркодилером виявився 19-річний уродженець Луганщини. В його квартирі правоохоронці знайшли товару на понад 500 тисяч гривень за цінами «чорного ринку». Наркодилера затримали під час відпрацювання оперативної інформації.



Як розповіла старша слідча Дніпровського управління поліції Валерія Шевчук, у рюкзаку юнака виявили 14 паперових пакунків з солями «Альфа-PVP», які він намагався збути.
«У ході подальшого невідкладного обшуку за місцем мешкання зловмисника ми вилучили понад 2,5 кілограми заборонених речовин, серед яких: амфетамін, „Альфа-PVP“, мефедрон, канабіс, а також електронні ваги й інші речові докази. Все вилучене ми направили на експертизу». — розповіла вона.
Юнак збирався відправляти наркотики «клієнтам» поштою. Йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу — незаконне придбання та зберігання з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин або їх аналогів у великих розмірах.

Читайте також: На Волині у молодика вилучено пістолет-кулемет, детонатори та боєприпаси (ФОТО)

Наркодилеру загрожує від шести до десяти років тюрми з конфіскацією майна.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив