Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
1 335
0
04-4-2024, 00:04

На Львівщині чоловік змінив релігію, щоб уникнути мобілізації

У Львівській області до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який отримав повістку та відмовився від мобілізації. Після цього він одразу нібито похрестився та став членом релігійної громади «Агапа».

Про це йдеться у вироку Червоноградського міського суду Львівської області.За даними суду, у серпні 2023 року підсудного визнали придатним до служби в армії. Тоді ж він отримав повістку, проте ухилився від мобілізації.

На суді житель Львівщини провину визнав частково. Він звинуватив працівників ТЦК у «неправомірних діях». Також чоловік скаржився на те, що ВЛК не врахувала його проблеми зі здоров'ям та переконував суд, що він «віруюча людина, і не бажає тримати зброю в руках, оскільки цього забороняє його церква та релігія».

На суді працівник військкомату повідомив, що підсудний «заяву про те, щоб йому надали альтернативну службу, у зв`язку із релігійними переконаннями він не подавав».

Представник релігійної організації «Агапа» на суді повідомив, що підсудний допомагав йому під час створення реабілітаційних центрів.

Обвинувачений нібито «повідомляв працівникам РТЦК, що є віруючою людиною та не може проходити військову службу у зв`язку із релігійними переконаннями.

Вказав, що релігія, яку він сповідує прямо не забороняє нести військову службу». Також член релігійної організації додав, що підсудний лише нещодавно пройшов хрещення.

Суд отримав відповідь на запит релігійної організації релігійної громади «Агапа» Церкви християн віри євангельської у м. Львові, в якій йшлось, що підсудний не є членом церкви й водного хрещення у їхній церкві не приймав.

Читайте також: На Черкащині чоловік відмовився від мобілізації через онкохвору матір: його покарали

Суд визнав чоловіка винним за ст. 336 КК України та засудив до 3 років позбавлення волі.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив