Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
112
0
04-12-2024, 21:02

Мешканцю Первомайська повідомлено про підозру у сберіганні марихуани на понад мільйон гривень (ФОТО)

Мешканцю Первомайська повідомлено про підозру у сберіганні марихуани на понад мільйон гривень (ФОТО)
За процесуального керівництва Первомайської окружної прокуратури повідомлено про підозру мешканцю Первомайського району у незаконному придбанні, зберіганні наркотичних засобів без мети збуту у особливо великих розмірах.

За даними слідства, 41-річний чоловік незаконно зберігав за місцем свого проживання особливо небезпечний наркотичний засіб - канабіс вагою майже 24 кг для власного вживання без мети збуту.



За цінами чорного ринку вартість наркозілля складає понад мільйон гривень. Усе вилучене правоохоронці направили на проведення експертних досліджень. Зловмисника затримано.

За клопотанням сторони обвинувачення судом підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з правом внесення застави в розмірі 60 560 грн.

Читайте також: У Дніпрі патрульні знайшли наркотики у пасажирки авто (ФОТО)

Йому загрожує до восьми років ув’язнення.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив