Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
2 072
0
04-26-2024, 07:04

У центрі столиці «накрили» борделі, які організувала громадянка росії

У центрі столиці «накрили» борделі, які організувала громадянка росії
Поліція викрила діяльність двох борделів, замаскованих під масажні салони.

Організували секс-бізнес 45-річна громадянка рф, яка мешкає у Києві та її 38-річний знайомий. Спільники орендували квартири у Шевченківському районі, де під виглядом роботи масажних салонів налагодили діяльність двох борделів.



Як розповіли у поліції Києва, до незаконного бізнесу вони залучили ще чоловіка та жінку, які підшукували «працівниць» для роботи в салонах, а також займались пошуком клієнтів через Telegram-канал. Загалом сексуальні послуги у борделях надавали вісім жінок.

А організатори секс-бізнесу керували фінансовими потоками, розподіляли гроші та проводили «кастинг» по відбору працівниць для роботи у «салонах». Правоохоронці затримали усіх чотирьох членів угруповання.

Читайте також: У Львові жінка організувала наркопритон

Їм повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу: сутенерство (ч. 2 ст. 303) та створення місць розпусти (ч. 2 ст. 302). Їм загрожує до семи років тюрми.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
  • Смайлики і люди
    Тварини і природа
    Їжа і напої
    Активність
    Порожі й місця
    Предмети
    Символи
    Прапори
Питання:* Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий