Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
423
0
04-2-2021, 05:41

Городу Бердянск полностью перекроют газ

Городу Бердянск полностью перекроют газ
12 апреля в городе Бердянск Запорожской области полностью прекратят газоснабжение.

Отключат его из-за потребность ремонта газовой сети города. При этом "Запорожоблгаз" снимает все ранее выдвинутые к ОСМД требования, передает "ZаБор".

Так, 12 апреля в Бердянске полностью отключат газоснабжение. Как сообщает глава города Валерий Баранов, во время ремонта будут заменены задвижки. По плану ремонт будет длиться не больше месяца. Об этом сообщают в пресс-службе Бердянского горсовета.Также в результате обсуждений между городской, областной властью и руководством АО "Запорожгаз", были достигнуты договоренности, так, газопоставщик не будет выдвигать требования о доступе к внутридомовым сетям.

Сегодня состоится заседание комиссии техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций, где утвердят план проведения ремонтных мероприятий.

"12 квітня все ж таки відбудеться відключення міста від газопостачання для заміни засувок. У максимально короткий строк, але не більше місяця ці роботи повинні бути проведені з мінімальними незручностями для наших мешканців. При цьому Облгаз знімає усі раніше висунуті вимоги щодо передачі внутрішньобудинкових мереж та інші, які нас дуже турбували. Звісно відновлення газопостачання буде відбуватися згідно правил, а за все інше ми можемо не хвилюватися, усі ці побажання зняті повністю. Тому завтра ми проведемо міську комісію з питань ТЕБтаНС, на якій обговоримо це рішення і найголовніше - затвердимо план наших заходів, які повинні будуть забезпечити будь-які ризики або проблеми, які можуть виникнути у ході проведення цих робіт. Я думаю, що ми швидко усе це пройдемо разом та забудемо про цю складну проблему. І, звісно, ми домовилися, що у майбутньому ми разом із Запоріжгазом будемо займатися проблемою внутрішньобудинкових мереж. Це буде окремий план та окрема співпраця.

Читайте также: Запорожье задержали налоговика, который требовал и получил 36 тысяч гривен взятки

Добре, що ми усі нарешті знайшли порозуміння та розумне рішення", - сообщает мэр Бердянска Валерий Баранов.
Коментарі:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

© Crimezone.in.ua 2020 Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови гіперпосилання на сrimezone.in.ua