Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
283
0
01-29-2022, 06:29

Менеджер monobank помилково знизив курс валют, а за 25 хвилин клієнти купили доларів на 4,5 млн гривень

Менеджер monobank помилково знизив курс валют, а за 25 хвилин клієнти купили доларів на 4,5 млн гривень
Про курйозну ситуацію з менеджером, який переплутав курси валют, розповів співзасновник monobank Олег Гороховський.

Коли зранку 27 січня о 9:41 співзасновник monobank відкрив нову тестову збірку застосунку, яку йому надіслали розробники, та перейшов на вкладку «Ще», його чекав сюрприз, від якого у нього «заворушилося волосся на спині».

Менеджер, який відповідає за валютні курси, помилково поставив курс на продаж нижче ринкового — різниця становила 1 гривню.

Помилковий знижений курс зберігався приблизно 25 хвилин. За цей час клієнти monobank купили доларів на загальну суму 4,5 млн гривень, а збитки необанку склали близько 150 тис. гривень. Олег Гороховський запевнив, що, оскільки це була помилка співробітника, то клієнтам, яким пощастило купити долари за вигідним курсом, доплачувати не доведеться. Що чекає на менеджера, який припустився цієї прикрої помилки, не уточнюється.«Відбулися легким переляком і відмінними висновками, як прибрати ризики в таких місцях у майбутньому»

Водночас співзасновник monobank висловив незадоволення коливаннями курсу, яке спостерігається на тлі нової хвилі пандемії коронавірусу та ймовірного загострення російської агресії.

Читайте також: У Львові малюк зачинився сам у квартирі (ФОТО)

Олег Гороховський закликав стримувати свої емоції та не піддаватися стадному інстинкту, і зрештою «припинити купувати валюту за поганою ціною!»
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

© Crimezone.in.ua 2020 Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови гіперпосилання на сrimezone.in.ua