Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
1 043
0
11-24-2023, 07:36

Оголосили вирок французькому пілоту літака за те, що він крилом обезголовив скайдайвера

Оголосили вирок французькому пілоту літака за те, що він крилом обезголовив скайдайвера
Французькому пілоту заборонили літати після того, як у липні 2018 року він обезголовив крилом літака 40-річного Ніколаса Галі. Але перед цим між пілотом і спортсменом не було жодних розмов про те, якою траєкторією полетить літак

Французького пілота відсторонили від польотів після того, як він крилом літака обезголовив скайдайвера.Про це повідомляє ВВС

Пілота, імені якого не називають, 21 листопада визнали винним у ненавмисному вбивстві та засудили умовно. Асоціацію шкіл стрибків з парашутом Midi-Pyrénées, яка найняла пілота, оштрафували на 20 000 євро.

Пілот почав робити зниження в бік злітної смуги аеродрому одразу після того, як Галі стрибнув. Але перед цим між ними не було жодних розмов про те, якою траєкторією полетить літак.

Головний суддя також вказував на відсутність комунікації між потерпілим та пілотом.

Адвокат родичів жертви Еммануель Франк висловила жаль з приводу «величезної недбалості та необережності», яка призвела до фатальних наслідків.

Читайте також: Пасажир намагався відчинити двері літака, який летів до Південної Кореї

За даними ЗМІ, після інциденту заходи безпеки під час виконання стрибків з літака посилили, а інструктажі та комунікація між пілотом і парашутистами стали тепер обов'язковими.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив