Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
3 594
0
12-14-2023, 07:36

У Японії чоловік підірвав свою квартиру, намагаючись вбити таргана

У Японії чоловік підірвав свою квартиру, намагаючись вбити таргана
У японському місті Кумамото чоловік спричинив вибух у власній оселі, намагаючись вбити одного таргана. Вибуховою хвилею розбило вікно, а сам японець отримав легкі травми.

Причиною інциденту стало те, що 54-річний чоловік розбризкав забагато інсектициду – хімічного препарату для захисту рослин від шкідливих комах, пише газета La Mainichi. Приблизно через хвилину пролунав вибух.



Національний центр у справах споживачів Японії раніше вже отримував кілька повідомлень про вибухи, які, ймовірно, були спричинені інсектицидами, що спалахнули після контакту з розетками чи іншими джерелами електроенергії.

Як пише Business Insider з посиланням на професора ентомології Університету Флориди Філіпа Келера, використання рідких спреїв пестицидів може бути надзвичайно небезпечним.

Розетки або оголена проводка можуть спричинити ураження струмом у людей, якщо вони застосовують засоби на водній основі.

Читайте також: У готелі Ritz Paris каблучку вартістю 750 000 євро «вкрав» пилосос

"Водночас лампи та газове полум’я від обігрівачів можуть запалити легкозаймисті пестициди на основі нафти", – розповів Келер.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив