Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
674
0
01-4-2024, 06:35

У Британії розслідують перший випадок групового онлайн-зґвалтування

У грі група осіб зґвалтувала персонажа шістнадцятирічної дівчини.

Поліція Великобританії розпочала розслідування першого інциденту, пов'язаного із насильством над неповнолітньою дівчиною у VR-відеогрі, передає New York Post.Як стверджує джерело, група невідомих напала у грі на персонажа шістнадцятирічної дівчини. За словами поліції, зараз підліток зазнає реальної психологічної травми від онлайн-насильства, яке реалізували з її віртуальним героєм.

«На жертву виявляється емоційний та психологічний вплив, який є більш довгостроковим, ніж будь-які фізичні травми», — пише видання.

За даними видання Daily Mail, це перший випадок у Великій Британії, коли поліція розслідує «віртуальний сексуальний злочин».

Голова Асоціації комісарів поліції та у боротьбі зі злочинністю Донна Джонс заявила, що жінки та діти заслуговують на більший захист: «Нам необхідно оновити наші закони, тому що вони не встигають за ризиками шкоди, що розвиваються від штучного інтелекту та правопорушень» на таких платформах, як метавсесвіт.

Читайте також: Врізався у будинок: У Німеччині затримали п’яного Санта Клауса

«Уряду необхідно розглянути можливість зміни закону, щоб захистити жінок та дітей від шкоди у цьому віртуальному середовищі», - додала вона.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив