Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
552
0
03-31-2024, 07:35

Отара овець порушила українсько-польський кордон та підняла загін прикордоників (ВІДЕО)

Отара овець порушила українсько-польський кордон та підняла загін прикордоників (ВІДЕО)
В ніч на 30 березня отара овець незаконно перетнула український кордон в районі пункту пропуску "Корчова - Краківець".

Тварини підняли по тривозі прикордонників Бещадського відділу Прикордонної служби Польщі. Радари сповістили про наближення фігур до лінії кордону, а потім тварини перетнули кордон і почали пастися.Прикордонник зазначив, що "в даному випадку йдеться про рецидив" .

Отара овець перейшла українсько-польський кордон вночі. Це порушення змусило польських прикордонників піднятися за тривогою. Про це пише польське видання RMF24.

Зазначається, що Бещадський відділ прикордонної служби сповістив про "незвичайний перетин польсько-українського кордону" на ділянці прикордонного посту біля села Корчова.

На пристроях зафіксували наближення невідомих фігур до кордону з Україною. Згодом на екранах моніторів розпізнали отару овець, які перейшли кордон і почали пастися на українському боці.

Патрульний, знайомий з місцевістю та її жителями, негайно попередив власника стада. На заклик господаря вівці виконали команду і повернулися до Польщі.

"Пристрої сповістили про наближення фігур до лінії кордону. На екранах моніторингу було розпізнано стадо овець. Тварини перетнули кордон і почали пастися. Офіцери, які добре знають прикордонну територію та її мешканців, попередили власника некерованого стада.

Читайте також: Зустріч велосипедиста з ведмедем у лісі потрапила на відео

Підбадьорене дзвіночками власника, воно через деякий час повернулося до Польщі. Нарешті тварин привезли до загону", — розповіли польські прикордонники.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив