Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
1 102
0
05-5-2024, 07:34

У австралійську лікарню на роботу “влаштувався” кіт, який живе по сусідству

У австралійську лікарню на роботу “влаштувався” кіт, який живе по сусідству
У той час як більшість охоронців постають в досить суворому обличчі, в австралійській лікарні Епворт в Річмонді страж неймовірно милий і нешкідливий. Це Елвуд — кіт-охоронець, який підтримує закон і порядок, насолоджуючись любов’ю і увагою персоналу і пацієнтів.

Одним із співробітників, яким особливо подобається Елвуд, є Шантель Тролліп. Жінка працює патологоанатомом в лікарні. Вперше вона зустріла червоно-білого смугастого кота близько року тому, коли почала набирати більше змін, і продовжувала помічати його на території лікарні.Одного разу в липні 2020 року, вона помітила, що на ньому з’явився нашийник з документом, що посвідчує особу, ідентичний тому, який носить вона і інші співробітники лікарні.

Він навіть обзавівся власним кодом виклику на задній панелі бейджика. «В той день у мене насправді трапилася пара сумних моментів, — розповідає Тролліп в інтерв’ю. — Але коли я побачила його посвідчення особи, мій настрій відразу ж змінився! »

Хоча незрозуміло, хто зробив цей значок, він виглядає до смішного офіційно. Елвуд з гордістю носить бейджик зі своїм портретом, ім’ям і посадою, поки оглядає приміщення лікарні.

Чарівний кіт може здатися недостатньо крутим, щоб захистити лікарню від небажаних неприємностей, але насправді він використовує свою привабливість як обеззброюючий прийом.

«Я думаю, що будь-які потенційні злочинці бачать кота, проходячи повз будівлю, — каже Тролліп. — У нього дуже приємне нявкання, і я думаю, що будь-хто, у кого є недоброзичливі наміри, автоматично змінить свої плани, почувши це. Тому я припускаю, що це його спосіб виконати свою роботу».

Спочатку співробітники лікарні припускали, що Елвуд був бездомним, але недавно вони виявили, що він живе через дорогу. Свідомий охоронець приходить на роботу кожен день, і до своїх обов’язків ставиться досить серйозно.

Не дивно, що Елвуд — один з найпопулярніших співробітників лікарні. Він зачаровує людей не лише своїм виглядом, але і характером. Хоча кіт тримається досить незалежно, всі обожнюють його тискати, а він від цього тільки голосніше муркоче. «Він милий і доброзичливий, але не дуже ласкавий.

Йому подобається, коли його гладять, але він не дозволяє це робити довго, — каже Тролліп. — Врешті-решт, він в команді безпеки, він повинен стежити за тим, щоб усіх, хто приходить і виходить перевіряли».

Деякі хворі навіть вважають його особливим символом цієї лікарні і припускають, що він магічним чином допомагає людям зцілюватися. «Він все, про що ми говоримо!

Читайте також: Кота з Великобританії призначили на посаду головного мишолова залізничній станції

Тепер навіть звичайні пацієнти знають його ім’я. Так приємно бачити його і гладити під час поїздки на роботу або з роботи ».
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив