Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
316
0
05-13-2024, 07:36

Вирізали очі та вим'я: фермер підозрює інопланетян у дивному вбивстві корів (ФОТО)

Власник ранчо на ім'я Майк Дюран виявив, що в його улюбленої корови видалено вим'я, статеві органи й очі, але крові навколо не було.

Жахливий напад на корову змусив фермера занепокоїтися, унаслідок чого ж тварина залишилася без статевих органів і очей. Він підозрює, що за цим можуть стояти інопланетяни. Про це повідомляє видання Dailystar.Улітку 2023 року в долині Сан-Луїс у Колорадо власник ранчо на ім'я Майк Дюран виявив, що зникла одна з його "улюблених корів". Під час подальшого розслідування він виявив мертву тварину, що лежала поруч із річкою.

"Я вважав, що вона впала та просто померла", — сказав Дюран.

Однак те, що Дюран побачив далі, шокувало його.

"Потім я помітив, що в неї видалили вим'я. Я подивився та помітив, що її статевий орган також був вирізаний. Це було дивно, тому що навколо не було ні крові, ні слідів", — сказав він.

Фермер був упевнений, що цей дивний акт жорстокості щодо корови здійснила не людина, а інша істота. Він стверджував, що такі травми "не можна нанести ножем".

"Схоже, що його розрізали та припекли одночасно, як під час лазерного різання. Люди можуть подумати, що я божевільний, але я думаю, що, найімовірніше, це щось інопланетне", — сказав він.
Понівечена корова Дюрана була не єдиним випадком і, звісно, не першим інцидентом такого типу, що викликав підозри у тих, хто вірить в інопланетян.

19 квітня 2023 року офіс шерифа округу Медісон опублікував заяву про "смерть і каліцтва" шести голів великої рогатої худоби. Після цієї новини дослідник паранормальних явищ Чак Жуковскі поговорив із The New Yorker і пояснив, що випадки нанесення каліцтв худобі раніше траплялися і в 1869 році. Видалення язиків тварини було "підписом", сказав він.

Читайте також: Епископ РПЦ залякував росіян можливим вторгненням інопланетян

За словами Жуковскі, більшість каліцтв супроводжувалося дивними ознаками, наприклад, у корів була зупинена кров, а також незрозумілим чином видалені статеві органи, очі та язики.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив