Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
798
0
05-18-2024, 07:35

Жінка прокинулася посеред ночі і побачила перед собою непроханого гостя (ФОТО)

Жінка прокинулася посеред ночі і побачила перед собою непроханого гостя (ФОТО)
Порушником спокою жінки виявився великий сусідський пес, який пробрався в будинок через отвір для собак у вхідних дверях. Це був третій візит тварини за кілька тижнів.

Виявилося, що непроханим гостем виявився великий сусідський пес, який пробрався в будинок через отвір для собак у вхідних дверях.Під час першого візиту домашньої тварини жінка злякалася, почувши виття у дворі. Пес якимось чином пробрався на ділянку. Потім вона кілька годин шукала власника собаки за допомогою районних груп у соціальних мережах. Через чотири години господаря тварини було знайдено, він забрав собаку додому.

“Собака повернувся до власника навіть о 7 ранку. Чоловік був вдячний: “Спасибі велике, що тримали його всю ніч, вибачте, він вас розбудив”. Нічого, я маю на увазі, якби ролі помінялися, я була б дуже вдячна і теж просила вибачення”, — писала вона.

Потім той самий пес приходив на ділянку вдень, але чоловік жінки встиг зачинити вхідні двері та заблокувати отвір для домашніх тварин. Однак трапився ще один нічний візит, цього разу пес дістався до спальні й розбудив жінку. Потім тварина вибігла на вулицю.

“Цей проклятий собака забрався в мій будинок, у мою спальню. Я прокинулася, тому що тепер він виє у мене у дворі. М’яко кажучи, я в дуже зла.
Я одна з тих людей, яким для функціонування потрібні повні 8 годин сну. Це вдруге за пару тижнів, коли я прокидаюся о 3-й годині ночі”, — додала вона.

У коментарях користувачі форуму висловили здивування у зв’язку з тим, наскільки безтурботно жінка ставиться до питань безпеки. Люди звернули увагу на те, що, якщо навіть великий пес зміг протиснутися в отвір для тварин, то це зможе зробити грабіжник або вбивця. Крім того, вони рекомендували з’ясувати, як саме тварина потрапляє у двір.

Читайте також: У Канаді ведмідь заліз в автомобіль і випив 69 банок газованої води (ВІДЕО)

“Мої батьки позбулися отвору для собаки (понад 40 років тому) після того, як через нього нещодавно проліз мій дядько. Він не був великою людиною, але показав їм, як легко можна просто втиснутися”, — написав один із них.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив