Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
1 599
0
05-22-2024, 07:36

У Південній Кореї відбулося змагання серед людей, які нічого не роблять

У Південній Кореї відбулося змагання серед людей, які нічого не роблять
У столиці Південної Кореї Сеулі відбувся щорічний конкурс Space-out, учасники якого сиділи нерухомо протягом 1,5 годин. Про це повідомляє CNN.

117 конкурсантів були відібрані з понад 4 тисяч осіб, які подали заявки на участь у конкурсі, організованому міською владою. Учасники зібралися, щоб, сидячи на матах, позмагатися один з одним у вмінні зберігати спокій.Сидячи на килимках для йоги, корейці повинні були абстрагуватися від зовнішніх факторів, не засинати, не перевіряти телефони і не розмовляти.

До них були підключені спеціальні пристрої, які відстежували частоту серцевих скорочень. Так організатори конкурсу визначали найспокійнішого учасника.

Цього року переможницею стала 35-річна жінка на ім'я Квон Со-А. Вона забрала додому трофей у вигляді скульптури Огюста Родена Мислитель.

"Корея дуже конкурентна країна, де люди думають, що якщо вони нічого не роблять, вони відстають. Я думаю, що кожен повинен мати свій темп, а іноді просто можливість сповільнюватися", - сказала переможниця.

Ця подія є важливою для корейського гіперконкурентного суспільства, оскільки змагання є не лише фізичним викликом, але й місцем тимчасового перепочинку. Для багатьох учасників змагання стали можливістю відновитися після емоційного вигорання та стресу, пов'язаного з роботою.

Читайте також: Російське турагентство рекламує подорожі до Північної Кореї

Раніше повідомлялося, що у Південній Кореї близько 6 000 людей взяли участь у церемонії прощання з Фу Бао, першою пандою, народженою в країні, яка від'їжджає до Китаю.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив