Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
408
0
02-15-2025, 05:35

У Сербії жінка на пузі подолала смугу перешкод, щоб непомітно потрапити на літак

У Сербії жінка спробувала непомітно пробратися на літак авіакомпанії Wizz Air. У той момент він якраз здійснював рейс до Мальти.

Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на The Sun.



На відео, знятому камерами спостереження, видно, як невідома жінка, успішно подолала першу перешкоду у вигляді паспортного контролю.

Далі вона поповзла до наступних бар'єрів, замість того, щоб просто обійти їх. Так їй вдалося проповзти через декілька контрольно-пропускних пунктів.

Завдяки тому, що в аеропорту було багато людей, вона тривалий час залишалася непоміченою. Лише коли вона увійшла до літака і не змогла показати бортпровідникам свій посадковий талон, її спіймали.

Таємничу жінку негайно вивела з літака служба безпеки. Поліція підтвердила, що мандрівниці висунули звинувачення у незаконному проникненні.

Повідомляється, що жінка прибула до Белграда рейсом із Франції після того, як її депортували з наразі невідомої причини.

Читайте також: У Британії водія електромобіля оштрафували за забруднення повітря вихлопними газами

Крім того, незрозуміло, чи мала вона намір заподіяти комусь шкоду своїм трюком.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив