Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
290
0
06-1-2025, 07:35

Боялася злодіїв: бабуся викинула матрац, в якому сховала 50 тисяч євро

Нещасна жінка пояснила правоохоронцям, що у такий спосіб ховала гроші від злодіїв, а нести готівку в банк не хотіла, бо це, на її думку, надто ризиковано.

80-річна пенсіонерка з містечка Монтебелуні, що на півночі Італії, викинула на смітник старий матрац. Коли комунальники вивезли відходи, старенька згадала, що заховала між пружинами 50 тисяч євро.



Усвідомивши жахливу помилку, вона зателефонувала до поліції й благала допомогти знайти відкладені на чорний день гроші. Про це пише видання The Mirror.

Налякана італійка зізналась, що “дуже розгубилася” через ситуацію, що склалася. Вона пояснила правоохоронцям, що у такий спосіб ховала гроші від злодіїв, а нести готівку в банк не хотіла, бо це, на її думку, надто ризиковано.

Стражі громадського порядку згуртувалися, щоб допомогти пенсіонерці й невдовзі знайшли старий матрац бабусі. На подив жінки, всі гроші були на місці.

Читайте також: Думали, що фальшиві: на Сумщині комунальники викинули на звалище 6 тис. євро

“Вона була на сьомому небі від щастя. Навіть помолодшала на 10 років, коли почула цю новину”, — прокоментував курйозний випадок один з учасників пошукової бригади.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив