Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
69
0
Сьогодні, 15:49

У Бразилії акула робить прогнози на матчі Чемпіонату світу: кому передбачила перемогу (ВІДЕО)

У Бразилії акула Рітінья в океанаріумі Рио-де-Жанейро займається прогнозами на матчі майбутнього Чемпіонату світу, який почнеться 11 червня у США, Мексиці та Канаді.

Тварина порівнюють зі знаменитим попередником — восьминогом Паулем, який займався передбаченнями у 10-х роках.

Директор океанаріуму Марсело Шпільман пояснює, що вибір на користь акули зробили для того, аби показати, що ці тварини насправді є не такими поганими, якими їх часто уявляють.

За його словами, акули оповиті міфами, однак він сподівається, що увага до Рітіньї дозволить змінити ставлення до всіх акул загалом.

Читайте також: Домашній алігатор прогулявся на повідку (ВІДЕО)

Першу ставку акула робила на перший матч збірної Бразилії на турнірі — проти Марокко. Рітінья обрала саме бразильську команду як переможців, чим порадувала присутніх людей.
Коментарi:
Коментувати