Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
189
0
Сьогодні, 06:27

У Канаді внаслідок ДТП загинули п’ятеро дітей

Загинули чотири дівчинки та один хлопчик віком від 4 до 12 років.

У сільській місцевості канадської провінції Онтаріо в п’ятницю ввечері сталася масштабна дорожньо-транспортна пригода, яка унесла життя п’ятьох дітей. Про це пише «Главком» із посиланням на The New York Times.

Як повідомили представники місцевої поліції під час пресслужби, на перехресті 4-ї лінії та Веллінгтон-роуд у містечку Мейплтон зіткнулися позашляховик та пасажирський фургон, у якому перебувало десять людей.

Усі загиблі – чотири дівчинки та один хлопчик віком від 4 до 12 років – були пасажирами фургона.

Ще п’ятеро осіб, які перебували в мікроавтобусі, серед яких немовля та четверо дорослих, зазнали важких травм і були терміново госпіталізовані.

Крім того, до лікарні із серйозними ушкодженнями доправили водія позашляховика, який під час аварії перебував у салоні сам.

Читайте також: Масове вбивство у канадській школі: нападницею виявилася 18-річна трансгендерка

Поліція провінції Онтаріо назвала інцидент неймовірною втратою та з’ясовує всі причини й обставини катастрофи в межах розпочатого розслідування.
Коментарi:
Коментувати