Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
3 292
0
05-15-2024, 08:01

На Черкащині підсудний побив суддю під час проголошення рішення

На Черкащині підсудний побив суддю під час проголошення рішення
На Черкащині суддю вдарили прямо під час проголошення судового рішення. Інцидент трапився у Придніпровському районному суді міста Черкаси 3 травня цього року.

Як повідомила суддя Придніпровського районного суду Світлана Позарецька, вона оголошувала рішення у цивільній справі за позовом «Універсал Банку» про стягнення заборгованості з місцевого мешканця – Тимура Щ.У 2018 році Тимур Щ. взяв у Monobank кредит 80 тис. гривень, однак вчасно гроші банку не повернув, внаслідок чого виникла заборгованість.

Разом із штрафними санкціями, заборгованість чоловіка перед банком станом на січень 2024 року склала майже 94 тис. гривень. Погашати заборгованість Тимур Щ. фактично відмовився, відтак банк був змушений звернутися до суду.

Цікаво, що в судовому процесі чоловік визнав, що він дійсно взяв кредит у банку, однак повідомив суду, що повертати кредит він не буде. Свою позицію Тимур Щ. обґрунтував оригінально – на його думку власники «Універсал Банку» пов’язані з РФ, яку він «фінансувати не бажає».

У підсумку, 3 травня Світлана Позарецька ухвалила рішення на користь «Універсал Банку» та стягнула з Тимура Щ. разом із судовим збором майже 97 тис. гривень.

Як повідомила Світлана Позарецька, вже під час судового засідання Тимур Щ. поводив себе достатньо емоційно та агресивно, а на зауваження судді не реагував. Через це у судове засідання був викликаний співробітник Служби судової охорони.

Під час проголошення суддею резолютивної частини судового рішення, Тимур Щ., який знаходився від Світлани Позарецької на відстані близько 4 метрів, спробував накинутися на суддю, супроводжуючи свої дії нецензурною лайкою.

Нападнику фактично зміг завадити судовий охоронець. Однак під час боротьби з судовим охоронцем, Тимур Щ. все ж зміг двічі вдарити руками Світлану Позарецьку.

Суддя почала кричати, щоб привернути увагу колег та працівників апарату суду. У підсумку, один з працівників апарату суду відчинив ззовні двері зали судового засідання, а Тимура Щ. вдалося виштовхати в коридор.

Згодом співробітники Судової охорони затримали Тимура Щ. та передали його наряду поліції. Під час подій в залі судового засідання також було пошкоджене і майно суду – оргтехніка, жалюзі тощо.

Світлана Позарецька зазначила, що якби не дії співробітника Судової охорони, який зміг втримати зловмисника, вона та секретар судового засідання могли б отримати важкі травми.

Оскільки нападник має зріст 1,95 см та вагу більше 100 кг., на думку судді, він міг нанести чималу шкоду як здоров’ю постраждалих.

В той же день були зареєстровані кримінальні провадження за ч. 2 ст. 377 (умисне заподіяння судді тілесних ушкоджень у зв’язку із діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя) та ч. 2 ст. 345 (умисне заподіяння тілесних ушкоджень працівникові правоохоронних органів у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків) Кримінального кодексу.

У подальшому, за наявними даними, Тимур Щ. був затриманий, а потім йому було обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 діб.

Читайте також: На Львівщині чоловік змінив релігію, щоб уникнути мобілізації: як його покарав суд

Зазначимо, що судячи з інформації з Реєстру судових рішень, Тимур Щ. добре відомий в Придніпровському райсуді – він неодноразово був фігурантом судових процесів про стягнення заборгованості та за вчинення дрібного хуліганства.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив