1 348
0
06-5-2024, 07:02
На Дніпропетровщині чоловіка засуджено за систематичне ґвалтування маленької доньки

Йому призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі. Також засудженого позбавлено права обіймати посади, пов’язані з навчанням та вихованням дітей строком на 3 роки.
Прокурори довели, що 36-річний засуджений неодноразово вчиняв дії сексуального та розпусного характеру стосовно малолітньої доньки, коли залишався з нею наодинці.
Користуючись малолітнім віком потерпілої, він обговорював відверті теми сексуального характеру та надсилав дитині порнографічні зображення.
На момент початку вчинення протиправних дій дівчинці було 11 років.
Під час судового розгляду чоловік заперечував свою вину. Однак на підставі зібраних доказів прокурори довели її повністю.
До набрання вироком законної сили засуджений перебуватиме під вартою.
Читайте також: На Харківщині чоловіка засуджено за систематичне ґвалтування 11-річного хлопчика
Відомості про нього будуть внесені до Реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.