Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
410
0
06-18-2024, 18:03

Обіцяв зробити з пасажира інваліда: водію столичної маршрутки загрожує 15 діб арешту

Обіцяв зробити з пасажира інваліда: водію столичної маршрутки загрожує 15 діб арешту
Поліцейські притягнули водія до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство.

Про подію столичні правоохоронці дізнались з соціальних мереж. В одному з пабліків з’явилось відео, як водій столичної маршрутки на Подолі виганяє пільговика, не даючи можливості проїзду. Про це розповіли у поліції Києва.



Дільничні офіцери встановили всіх учасників інциденту. Як з’ясувалось, 18-річний юнак зайшов до маршрутки та пред’явив водію посвідчення дитини з багатодітної сім’ї.

Згідно із нормами чинного законодавства, цей документ надає його власнику можливість безплатного проїзду у громадському транспорті до закінчення закладу освіти.

Однак водій відмовив пасажиру у перевезенні, навіть попри порожні місця в салоні. Ба більше, під час конфлікт 54-річний киянин почав погрожувати юнаку та обіцяв «зробити з нього інваліда».

Поліцейські склали на порушника адміністративний протокол за ст. 173 Кодексу про адміністративні правопорушення — дрібне хуліганство. Чоловіку загрожує від 51 гривні штрафу, громадські або виправні роботи, чи до 15 діб арешту.

Читайте також: На Харківщині взято під варту чоловіка, який через ревнощі зарізав свого суперника

Крім того, інформацію щодо інциденту поліцейські передали до відповідних державних органів для належного реагування.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив