Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
103
0
07-3-2024, 17:05

На Закарпатті чоловік вчинив спробу самогубства в приміщенні ТЦК: деталі

На Закарпатті чоловік вчинив спробу самогубства в приміщенні ТЦК: деталі
На Закарпатті в одному з Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, чоловік заявив, що не бажає служити і порізав собі руки

В обоасному ТЦК заявили, що у соціальних мережах поширюється допис громадянина Пилипа Луніна, де він розповідає історію, як порізав руки в туалеті, тільки б не ставати на захист України. Громадянин навіть не приховує своє небажання служити українському народові.



За інформацією військових, даний громадянин під час уточнення його військово-облікових даних в ТЦК та СП Закарпатської області не надавав військово-облікового документу та не приховував свого небажання служити. Під час спілкування попросився до вбиральні.

Через деякий час його знайшли сидячим на підлозі з різаними ранами на руці. Військовослужбовці ТЦК та СП миттєво наклали турнікет, надали домедичну допомогу, викликали поліцію та карету швидкої допомоги. На даний момент громадянин перебуває в лікарні.

Зазначаємо, що Пилип Лунін відповідно ст. 18 та п. 2, ч. 1, ст. 37 Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу” 19.12.2017 року Дніпровським районним ТЦК та СП в м. Київ у зв’язку з визнанням за станом здоров’я непридатним до військової служби в мирний час та обмежено придатним у воєнний час, переданий з обліку призовників на військовий облік військовозобов’язаних. Відповідно підлягає призову по мобілізації.

Читайте також: Чернівецький ТЦК заявив про другий напад на працівників за два дні

Закликаємо громадян бути гідними нащадками українських героїв, сумлінно ставитися до свого конституційного обов’язку і встати на захист рідної землі, - повідомляє служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив