Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
1 343
0
07-19-2024, 07:02

У столиці допомогли чоловіку, над яким дружина 10 років вчиняла фізичне та психологічне насильство

Завдяки допомозі мобільної бригади батько й донька опинились у безпечному місці та позбулися постійного страху.

10 років чоловік прожив у шлюбі з жінкою, яка вчиняла фізичне та психологічне насильство. У дружини було діагностоване психічне захворювання. Чоловік намагався впоратись самостійно. А дочка росла в атмосфері насильства й постійних спалахів агресії матері.



Таку страшну історію домашнього насильства розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда.

На щастя, вихід є. За словами Марини Хонди, через «телефон довіри» 15-00 чоловік звернувся до однієї з мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, які діють на базі КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.

Тут надають допомогу всім, хто цього потребує, незалежно від статі чи віку.

Психолог надав необхідну емоційну підтримку, а соціальний працівник перенаправив родину до тимчасового місця перебування.

«Батько й донька опинились у безпечному місці, позбулися постійного страху, напруги й насильства. Дружина ж звернулася по допомогу до фахівця та погодилась розпочати лікування.

Наразі її стан стабілізували, а спалахи агресії значно зменшились, — поділилась Марина Хонда. — Ця історія показує, що своєчасна допомога мобільних бригад у ситуаціях домашнього насильства — важливий перший крок на шляху розв’язання проблеми».

Вона наголосила, що діти є постраждалими від домашнього насильства, навіть якщо вони свідки. Їм необхідне відновлення та психологічна допомога.

«Якщо ви або хтось із ваших близьких постраждали від насильства чи опинились у загрозливій ситуації, обов’язково звертайтеся до фахівців. Вам нададуть консультацію та допомогу, а за потреби, мобільна бригада перевезе до безпечного місця», — звернулась Марина Хонда.

По допомогу можна зателефонувати за одним із номерів:

15-00 (зі стаціонарного);
044-272-15-00 (із мобільного).

Міська служба телефона довіри працює абсолютно конфіденційно, безоплатно та цілодобово.

Також можна отримати очну психологічну підтримку та юридичну допомогу в Денному центрі соціально-психологічної допомоги за адресами:

вул. Юрія Іллєнка, 20
вул. Райдужна, 6-А.

Читайте також: За образу дружини селянин на Київщині ударив іншого ножем у живіт

Нагадаємо, протягом червня кількість жінок і дітей, які перебували в кімнатах кризового реагування через насильство, зросла більш ніж удвічі. Так, на телефон довіри Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надійшло понад 1 400 звернень.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив