234
0
11-14-2024, 19:01
Знайшов на вулиці пускову установку і «пальнув» салют серед ночі: поліція затримала киянина (ФОТО)

Учора у соцмережах розлетілись повідомлення про те, що хтось одразу після відбою сигналу «повітряна тривога» почав вистрілювати гучний салют. Люди обурювались.
А сьогодні правоохоронці вже повідомили, хто «розважив» киян увечері.
За процесуального керівництва Святошинської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру 23-річному мешканцю Київщини у хуліганстві, тобто грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю.

Слідчі встановили, що 12 листопада 2024 року, приблизно 19 годині 30 хвилин, молодик на території незавершеного будівництва по вулиці Академіка Єфремова, будучи напідпитку, запустив феєрверк.


«Своїми діями чоловік не лише порушив заборону на використання піротехнічних виробів під час воєнного стану, а й налякав мешканців сусідніх будинків», зазначають у повідомленні правоохоронці.
Читайте також: Поліція знайшла та затримала киянина, який підірвав гранату у Дніпровському районі (ФОТО)
Санкція статті передбачає до 5 років обмеження волі. Триває слідство.