Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
753
1
12-29-2024, 23:03

У Київ під конвоєм доставили командира 211 бригади, який покривав знущання з солдатів

Працівники ДБР затримали та доставили у столицю командира 211 понтонно-мостової бригади, що дислокується на Тернопільщині.

Йому повідомили про підозру за ч. 4 ст. 426 Кримінального кодексу — бездіяльність військової влади в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає від семи до 10 років тюрми.



Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.

Правоохоронці встановили, що принаймні з лютого по липень 2024 року командир бригади знав про численні катування бійців та інші факти нелюдського поводження з солдатами, які чинив його підлеглий офіцер. Проте закривав на це очі й правоохоронці знають, чому.

За інформацією ДБР, старший лейтенант, який бив та катував підлеглих військовослужбовців є сином начальника штабу вказаної військової частини та є близьким товаришем командира бригади.

Правоохоронці провели обшук за місцем проживання командира бригади. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Раніше журналісти «Української правди» опублікували матеріал про знущання керівництва 211 бригади з солдатів. З них вимагали гроші, били, погрожували кинути «на м’ясо». Бійців прив’язували до дерев’яного хреста та фізично знущалися.

Читайте також: На Дніпропетровщині затримано злодія, який викрав ґвинтівку з автівки військового (ФОТО)

Після публікації матеріалу журналістами, Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський наказав відправити до 211 понтонно-мостової бригади Сил підтримки комісію Військової служби правопорядку.
Коментарi:
Ігор
в цьому плані легше на фронті - такого оХфіцера я б розстріляв... разем з замполітом ...

Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив