Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
820
0
12-30-2024, 23:03

На Київщині орендар застрелив господаря, викрав його авто та втік

У селі Пухівка зловмисник під час конфлікту здійснив кілька пострілів з пістолету у потерпілого. Фігуранту загрожує до 15 років позбавлення волі.

До поліції надійшло повідомлення від громадянина про те, що на території домоволодіння він виявив тіло свого товариша без ознак життя.



Поліцейські з'ясували, що фігурант у ході конфлікту з 62-річним потерпілим, у якого орендував житло, здійснив близько п'яти пострілів у область голови, шиї та грудної клітини.

Після скоєного зловмисник проник до гаражного приміщення, викрав автомобіль загиблого та поїхав у невідомому напрямку.

На встановлення місцезнаходження підозрюваного були орієнтовані всі відповідні служби поліції.

Під час розшукових заходів правоохоронці Броварського управління поліції оперативно встановили місцеперебування 32-річного уродженця Рівненщини та затримали його.

Читайте також: У Тернополі чоловіка у військовому однострої затримали за погрозу ножем жінці та опір поліції

Слідчі повідомили фігуранту про підозру за фактами умисного вбивства, незаконного носіння вогнепальної зброї та незаконного заволодіння транспортним засобом, вчинене з проникненням у приміщення.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
  • Смайлики і люди
    Тварини і природа
    Їжа і напої
    Активність
    Порожі й місця
    Предмети
    Символи
    Прапори
Питання:* Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий