Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
452
1
01-29-2025, 05:05

Жителька Кривого Рогу вербувала жінок для зайняття проституцією за кордоном (ВІДЕО)

У Кривому Розі викрили 37-річну місцеву мешканку, яка займалася вербуванням молодих жінок для сексуальної експлуатації за кордоном.

Про це повідомляє "Дніпро Оперативний", посилаючись на прес-службу ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області.



За даними слідства, зловмисниця знаходила дівчат, які перебували у скрутному матеріальному становищі, і пропонувала їм роботу в нічних клубах Чехії, обіцяючи винагороду в розмірі 100 євро за годину. За її планом, їх мали працевлаштувати у сфері надання інтимних послуг.

Вербувальниця планувала переправити жінок через державний кордон автобусом. Правоохоронці вчасно зупинили транспортний засіб на одному з пунктів пропуску.

Під час обшуків поліцейські вилучили докази причетності фігурантки до організації злочинної діяльності, зокрема мобільні телефони та чорнові записи.

Читайте також: У Луцьку судили сутенера, який пропонував жінкам підзаробити за кордоном

25 січня жінку затримали відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їй оголосили підозру за ч. 1 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми). Затриманій загрожує до 8 років ув’язнення.
Коментарi:
Гость
да всё они знали: куда из везут и чем они там будут заниматься
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив