Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
85
0
02-19-2025, 17:05

На Рівненщині судили переселенця, який обікрав знайому та поїхав відпочивати

У Рівному судили переселенця, який обікрав знайому.

Як зазначається у вироку Рівненського міського суду, подія сталась 10 березня 2024 року близько 20:00 в одній з кімнат гуртожитку Клеванського професійного ліцею.



В той день, чоловік та жінка вживали алкогольні напої. Коли потерпіла вийшла з кімнати, обвинувачений заліз у її сумку та витягнув звідти 5 тис. грн та 100 доларів.

Того ж вечора чоловік зі своєю знайомою поїхав у готельно-ресторанний комплекс «Скольмо», де витратив частину вкрадених грошей.

Зранку наступного дня до готельного номера, у якому він перебував, прибули працівники поліції, яким він видав частину викрадених грошей, які в нього залишились.

За словами обвинуваченого, через війну будинок в Мирнограді, Донецької області, де він проживав, було знищено. Тож його евакуювали. Певний час чоловік проживав у Дніпрі. Потім жив у селищі Клевань у гуртожитку, де і познайомився з потерпілої, яка також є переселенкою.

Обвинувачений свою визнав повністю. Він також попросив пробачення у потерпілої та домовився з нею щодо відшкодування вказаних коштів.

Потерпіла звернулася до суду із заявою про розгляд справи без її участі. Повідомила, що претензій до обвинуваченого не має.

Читайте також: Ошукав волонтерів на понад пів мільйона гривень - на Закарпатті затримано шахрая

Відтак, суддя Михайло Таргоній визнав чоловіка винним у крадіжці та призначив йому 5 років позбавлення волі з іспитовим строком в один рік.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив